Nezávislé srovnání půjček díky CoolPůjčky.cz

Nebankovní půjčky patří mezi velmi vyhledávané a žádané druhy úvěrů a to především díky tomu, že na ně dosáhne mnohem více lidí než na klasické bankovní půjčky. Zatímco u banky je základní podmínkou nemít zápis v registru dlužníků, u nebankovních společností to mnohdy není překážkou. Nebankovní úvěry jsou často vhodné i pro osoby nezaměstnané, s nízkými příjmy, pro důchodce, studenty nebo maminky na mateřské dovolené. Protože je jich ale skutečně hodně a některé z nich nejsou zrovna výhodné, stojí za to najít si na internetu jejich nezávislé srovnání. Jedním z webů, který se na srovnání půjček zaměřuje, jsou CoolPůjčky.cz. Tyto internetové stránky zahrnují více než 60 nezávislých recenzí na bankovní a nebankovní půjčky, konsolidace úvěrů a také profily jednotlivých společností. Můžete si tak půjčky snadno porovnat mezi sebou a kvalifikovaně se tak rozhodnout, která z nich bude pro Vás nejvýhodnější.

Jednou z půjček, které stojí za povšimnutí, je Tesco půjčka bez doložení příjmu. Ta má mimo jiné výhodu v tom, že si o ni můžete zažádat přímo na některé z vybraných prodejen tohoto britského řetězce, ale žádost si samozřejmě lze podat i po telefonu nebo jednoduše online. Tesco tyto půjčky nabízí ve spolupráci se známou společností Home Credit a půjčit si můžete od 20 000 až do 500 000 Kč. Neobejdete se ale bez vlastního bankovního účtu, který je podmínkou schválení žádosti.

Srovnání půjček

Další výhodnou půjčkou, která by neměla uniknout Vaší pozornosti je Click Credit. I v tomto případě se jedná o společnost, spolupracující s firmou Home Credit, takže obavy, jestli náhodou nejde o podvod, zde nejsou namístě. Click Credit patří mezi rychlé a krátkodobé úvěry a maximální částka, kterou můžete dostat, je 4 999 Kč. Podobě jako u ostatních krátkodobých půjček, i zde platí, že maximální doba splatnosti je 30 dní. Největším plusem této půjčky jsou ale její velmi nízké poplatky. Ty jsou výrazně nižší než u všech ostatních poskytovatelů krátkodobých nebankovních úvěrů a tak je v současné době Click Credit jednou z nejlepších možností pro ty, kteří potřebují půjčit pár tisíc. Podrobnější recenzi této půjčky včetně tabulky splátek, zkušeností klientů a dalších důležitých informací naleznete na stránkách CoolPůjčky.cz, kde si zároveň můžete Click Credit porovnat s ostatními nabídkami. Pokud Vás půjčka opravdu zaujme a budete si o ni chtít požádat, můžete tak učinit rovnou z tohoto webu a nebudete tak muset hledat formulář se žádostí na internetu.

Stránek s finanční tematikou je na internetu hodně, těch, které Vám ale skutečně pomohou, je jen pár – CoolPůjčky.cz mezi ně v každém případě patří.