Autobazar ŠtěpánekAuto nabízí dluhopisy s výnosem 5,3% p.a.

Pražané a možná i Středočeši znají pražský autobazar ŠtěpánekAuto. Tento autobazar působí na našem trhu již od roku 1992, a své jméno mu v reklamních kampaních za ta dlouhá léta propůjčila řada známých osobností. Aktuálně tak třeba můžete slyšet v rádiu reklamu s Markem Vašutem.

Dluhopisy s výnosem 5,3% ročně

Majitel společnosti pan Petr Štěpánek se rozhodl, že podpoří růst svého autobazaru přísunem dalšího kapitálu, který využije k nákupu dalších vozů, které budou zákazníkům k dispozici přímo na prodejní ploše. Potřebný kapitál se pan Štěpánek rozhodl získat prostřednictvím dluhopisů. Zde jsou o aktuální emisi základní informace:

Emitent: Petr Štěpánek – ŠtěpánekAuto
Celkový objem emise: 4.000.000 Kč
Datum emise: 10.6.2016
Jmenovitá hodnota dluhopisu: 25.000 Kč
Úrok: 5,3% p.a.
Výplata úroku: 4x ročně
Typ nabídky: Veřejná

ŠtěpánekAuto je od roku 1992 stále fyzickou osobou, v roce 2006 byla navíc zapsána do obchodního rejstříku. Tato skutečnost velmi výrazně zlepšuje pozici investorů a zajištění jejich investice. Neboť majitel společnost, pan Petr Štěpánek, ručí za své závazky nejen majetkem firmy (aktuální skladové zásoby jsou ve výši 30.000.000 Kč), ale i veškerým svým osobním majetkem.

Tato nabídka je veřejná, tudíž drobným investorem se může stát každý z vás. Využijete tuto nabídku a koupíte si zajímavě úročené dluhopisy pražského autobazaru? Nebo si naopak myslíte, že autobazary mají u veřejnosti tak špatnou pověst, že pan Štěpánek s emisí svých dluhopisů neuspěje a částku 4 miliony korun nezíská? Můžete diskutovat.
Napsat komentář