FIO celý listopad odpouští investorům poplatky

Obchodování na burze s cennými papíry prostřednictvím internetu se stává stále oblíbenější záležitostí i u neodborné veřejnosti. Internet totiž usnadňuje a zrychluje přístup do této oblasti prakticky komukoliv.

Pokud uvažujete, že si také založíte své akciové portfolio, můžete využít služeb české FIO banky. Ta má vlastní online platformu, díky které budete mít své finance i akciové portfolio stále pod kontrolou. Akcie tak můžete prakticky okamžitě nakoupit nebo naopak prodat. Obchodní účet si můžete nechat založit na kterékoliv pobočce FIO banky.

Nyní máte také jedinečnou příležitost ušetřit na poplatcích, které se za zprostředkování obchodu platí. FIO banka totiž celý listopad odpouští investorům poplatky za obchody realizované na české burze cenných papírů RM-SYSTÉM (až do výše 50 000 Kč). Akce platí pro nové i stávající klienty.

Než ale začnete bezhlavě nakupovat akcie, doporučujeme si o této problematice zjistit alespoň základní informace. I s tímto vám může FIO pomoci, nabízí totiž pro své klienty zdarma semináře s názvem Škola investování. Pokud máte v určených termínech čas, jistě tyto semináře navštivte, dozvíte se zde řadu užitečných informací.

Investovat nemusíte ani žádné závratné částky, zcela záleží na vašich finančních možnostech. Například jedna akce NWR se dá aktuálně pořídit za 20 haléřů, a naopak třeba Philip Morris za 11 800 Kč. Jak vidíte rozpětí je veliké a vždy si můžete zakoupit třeba jen jednu jedinou akcii vámi zvolené společnosti.
Napsat komentář